Demo gry LEGO Władca Pierścieni na… PC

Władca Pierścieni z klocków lego powinien już dawno wirować w czytnikach naszych konsol i komputerów. Niestety premierę pełnowartościowej produkcji przesunięto na 23 listopada 2012 roku. Wszelkiego rodzaju obsuwy to nieodłączna część tej branży. Cóż, pozostaje nam jedynie cieszyć się udostępnioną wersją demonstracyjną.

Hm, chwilę. Właściwie to cieszyć się może tylko część z nas. Posiadacze komputerów PC zapewne już tułają się po okrojonych zakątkach Śródziemia. Konsolowcy natomiast muszą czekać Bóg jeden wie na co.

Po długim wypatrywaniu dodatków do Skyrim (wciąż się na PlayStation 3 nie ukazały), jestem trochę rozgoryczony. Liczyłem na świetną zabawę w krainie elfów, krasnoludów i spółki. Ciekawe czy w rzeczywistości chodziło o to, aby przesunąć grę trochę bliżej świąt. Nie mam wątpliwości co do tego jak znakomicie sprzeda się LEGO Władca Pierścieni, ale zawsze można przecież wycisnąć z produktu jeszcze więcej.

Posiadacze komputerów PC wspomniane demo mogą pobrać TUTAJ. Pozostali (dzięki nagraniu z serwisu gram.pl) na pocieszenie polecam popatrzeć jak prezentuje się ta wersja w akcji. Na pierwszy rzut oka szału nie ma, a miał być.