Twórcy opowiadają o grze LEGO Władca Pierścieni

LEGO Władca Pierścieni pojawi się na rynku dopiero 26 października, a już teraz możemy nazwać tę grę najbardziej ekscytującą produkcją związaną z klockami.

Pal licho licencje, wierność filmowi, czy też klasykę klimatu lego. W tym tytule otrzymamy możliwość eksploracji Śródziemia (i to nie tylko jego małego fragmentu) oraz wykonywania questów. Gra LEGO The Lord of the Rings na PlayStation 3 zbliża się w ten sposób do mojego prywatnego ideału i szczerze mówiąc już zastanawiam się nad złożeniem zamówienia w trybie pre-order (mam nadzieję, że dla tych najbardziej niecierpliwych fanów konsolowej rozrywki zostaną przewidziane jakieś bonusy).

Jeżeli również jesteście masochistami i chcecie podkręcić wewnętrzną niecierpliwość/ekscytację do granic możliwości, to zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmu, przygotowanego przez twórców gry. Znajdziecie w nim informacje na temat mechanizmu zabawy, sposobu powstawania LEGO The Lord of the Rings oraz oczywiście nowe materiały zaczerpnięte bezpośrednio z rozgrywki. Po prostu miód na serce graczy.