PlayStation 3 i DualShock zbudowane z klocków lego

Zbudować dom, spłodzić syna, posadzić drzewo i zdobyć platynowe trofeum w Gran Turismo 5. Prosty plan na życie, z którego nie zrealizowałem dotąd nawet jednego punktu. Choć przyznaję, że przynajmniej w przypadku tego ostatniego, wciąż nie daję za wygraną.

Nie oznacza to, iż jestem wrogiem łączenia zainteresowań z różnych dziedzin. Przeciwnie, uważam, że takie syntezy dają często bardzo ciekawe efekty. Przykładem może być tu iPad wykonany z klocków lego, o którym pisałem jakiś czas temu na swoim blogu. Dzisiejsza galeria idzie w podobnym kierunku, a do tego wyraża wewnętrzną tęsknotę spowodowaną chwilową utratą (przez wzgląd na przemieszczanie) ważnego elementu codzienności. To miłe, że ktoś pokusił się o zbudowanie konsoli PlayStation 3 (właśnie z klocków lego) i tym samym poprawienie mi humoru.

PS Oczywiście znajdzie się kilka mankamentów (np. kolorystycznych) oraz jedna kwestia, która często mnie zastanawia. Wiele niezłych prac z lego posiada dokumentację zdjęciową robioną przysłowiową lodówką. Tzn. Budujesz z klocków coś wyjątkowego (czas, detale itd.), a zdjęcia robisz na odwal się. Dlaczego?

Playstation-3-Lego

Playstation-3-lego-4

Playstation-3-lego-3

Playstation-3-lego-1

Playstation-3-lego-5

Playstation-3-lego-2

http://mocpages.com/moc.php/267911 by Max Esha