LEGO Władca Pierścieni na PS3, 85 postaci i gameplay

Na LEGO Lord Of The Rings czekamy z ciągle towarzyszącą niecierpliwością (a jeszcze sporo dni i nocy przed nami). Twórcy z TT Games dbają, więc abyśmy przypadkiem nie spowszednieli w wypatrywaniu tytułu i od czasu do czasu udostępniają nowe fakty na temat pierwszej klockowej produkcji w świecie Władcy Pierścieni.

Tym razem dowiedzieliśmy się, że w grze lego dostępnych będzie aż 85 grywalnych postaci. Co więcej znajdzie się tu również miejsce dla pobocznych bohaterów pominiętych w filmowej wersji trylogii J. R. R. Tolkiena. Cieszycie się?

Oczywiście, duży wybór mieszkańców oraz misji z wielu zakątków Śródziemia powinien zaowocować zdecydowanie lepszą zabawą. Warto sobie jednak uświadomić, że wcześniejsze klockowe produkcje takie jak LEGO Harry Potter, czy LEGO Star Wars również oferowały ogrom ludzików do wyboru. Później w praniu wychodziło dopiero, że duża część z nich to kolejne wersje dostępnych już postaci, czyli z czapką i bez czapki lub w kapeluszu.

Oficjalnej albo choćby nieoficjalnej listy nie ma. Co nieco możemy wywnioskować z opublikowanych dotąd trailerów, przy oglądaniu których można zauważyć jakie głosy postaci wykorzystano w nowej grze lego.

PS. Poniżej możecie obejrzeć również próbny gameplay, tu jeszcze z E3.