PlayStation 4 tylko w zestawie z kamerką, dwoma padami i grą (za 499 euro)

29 listopada 2013 roku do sklepów trafi PlayStation 4. Wypatruję debiutu nowej konsoli jak każdy fan. Nim jednak dam się zupełnie ponieść fali entuzjazmu i pobiegnę po pre-order, cierpliwie czekam aż oficjalnie zostanie zapowiedziany bundle z drugim padem, kamerką i grą (przykładowo Killzone: Shadow Fall będzie ok). Tak naprawdę tylko taki zakup mnie interesuje. Mam więc nadzieję, że dostanę szansę zostawienia swoich pieniędzy, w którymś z polskich sklepów.

Warto odnotować, że wspomniany zestaw pojawił się już we francuskim Amazonie, a jego cena w momencie premiery konsoli wyniesie 499,99 euro. Chcę dokładnie takiej samej oferty w naszym kraju. W ostateczności miałem zamiar nabyć drugiego pada, PlayStation Eye i nowego Killzone’a osobno, a tu proszę, spełnienie moich oczekiwań. Wiele mówi się o tym, że ten bundle jest kolejnym ciosem dla Xboxa One. Moim zdaniem ważniejsze, że to kolejne wyciągnięcie ręki do mnie jako gracza. Dzień dobry SONY, chętnie kupię Twoją konsolę. Najwyraźniej od początku wiesz czego potrzebuję.

PlayStation 4 bundle Killzone

 • Andrzej

  Też uważam, że bardziej opłaca się kupić taki zestaw, niż zaopatrzyć się we wszystko osobno. Jednocześnie ten news ukazuje, jakie są standardy w Polsce, gdzie taki zestaw kosztowałby zapewne ok. 1,5 tys. zł (jeśli nie więcej), podczas gdy w pozostałych krajach UE można go nabyć za zaledwie 500€… Ręce opadają… :/

  P.S.

  Dostałeś może mojego maila? Aktualnie nie mam dostępu do skrzynki z powodu jakichś tam konserwacji serwerów o2, więc nie wiem.

  • Andrzej

   Oj, oj, to się przejechałem z tą ceną. Pomyliłem się grubo, bo aż o 1000 zł.

   http://www.ebay.pl/itm/PlayStation-4-Konsole-PS4-Bundle-Killzone-Shadow-Fall-Kamera-2-Controller-/261279184025?pt=DE_Konsolen&hash=item3cd573f499&_uhb=1

   Heh, szczęśliwi ci, którzy będą mogli sobie pozwolić na zakup takiego cudeńka zaraz po premierze. Ja pewnie będę musiał poczekać przynajmniej z rok, jak w przypadku PS3…

   • Myślę, że w Polsce będzie kosztować między 2100-2200 złotych. Za pierwsze PS3 w 2007 roku zapłaciłem 1900 (konsola, 2 pady i gra), więc wyjdzie podobnie.

    PS. Postaram się odpisać wieczorem, przez ostatnie dni byłem trochę zajęty.

    • Michał

     Na Allegro widziałem preordery w cenie nieco ponad 1800 zł. Osobiście na razie zostanę przy PS3, w końcu mam jeszcze wiele gier do ukończenia. PS4 powitam z otwartymi ramionami najwcześniej w 2014 roku. Nie tyle dlatego, że do tego czasu z pewnością stanieje, lecz ze względu na to, iż Sony planuje wprowadzić wreszcie możliwość gry w chmurze, również dla gier przeznaczonych na poprzednią konsolę. Jeśli będę mógł cieszyć się tytułami z konsoli obecnej generacji na PS4, to wtedy ze spokojnym sumieniem będę mógł porzucić PS3. 😉

     • Jakoś nie ufam pre-orderom z allegro, gdy taki zestaw pojawi się w konkretnym, fizycznym sklepie, w polskiej dystrybucji, to mam zamiar złożyć zamówienie. Może zabrzmi to zabawnie, ale chcę portfelem poprzeć drogę jaką wybrało SONY przy tworzeniu PS4 i zrobić to oficjalnym kanałem.

      PS. Niestety w 2014 chmura będzie tylko dla Stanów. Szkoda, też czekam z niecierpliwością.

  • Odpisałem na Twojego maila, ale wygląda na to, że jest problem z dostarczeniem wiadomości. Skontaktuj się ze mną z innego adresu. Akcję chętnie poprę, ale potrzebuję trochę więcej informacji.

 • Pingback: Odkładam zakup PlayStation 4, PS3 wciąż ma wiele do zaoferowania | PSblog.pl - PlayStation 4, PS3 i PS Vita()