Red Dead Redemption z klocków lego

Tak się akurat składa, że ostatnio znów nadrabiam zaległości w graniu na PlayStation 3 (nieskromnie przyznam, że na urlop naprawdę zasłużyłem). W efekcie obecnie zanurzam się w klimatach dzikiego zachodu za sprawą gry Red Dead Redemption od Rockstar. Jest to dokładnie to studio, które zwykle serwuje nam kolejne znakomite odsłony serii Grand Theft Auto. Zapewne nie zaskoczę was przyznając, że RDR również trzyma kosmiczny wręcz poziom.

W grze wcielamy się w postać Johna Marstona, byłego członka gangu, który ustatkował się i postanowił wieść szczęśliwe życie. Niestety rodzina bohatera zostaje porwana, a jedynym sposobem na uratowanie żony i syna jest dorwanie trzech starych znajomych (Billa Williamsona, Javiera Escuelli i Dutcha van der Lindena). Więcej nie powiem, ci z was którzy grę przeszli (ma ona przecież już swoje lata) wiedzą o tej epickiej historii więcej niż ja (wszak jestem dopiero w okolicach połowy), a ci którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować, zasługują na możliwość odkrycia jej na własną rękę (do czego zachęcam).

Naturalną konsekwencją mojej przygody z Red Dead Redemption jest poszukiwanie prac, z klocków lego, związanych z grą. Tu z pomocą przychodzi mcgregor.harry i jego znakomita interpretacja (zwłaszcza stary marshal wygląda jak żywcem przeniesiony z produkcji Rockstar).

lego-Red-Dead-Redemption-3

lego-Red-Dead-Redemption-2

lego-Red-Dead-Redemption-4

lego-Red-Dead-Redemption-5

http://www.flickr.com/photos/30722462@N04/